KONST / Litografier / Litografi 16152023
nr 1615 2023
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Litografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), 49x34 cm, yttermått inklusive ram: 52x36 cm. Signerad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:40:39
22/4 18:35:39
22 apr